Bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 100zł!

PANI SZYSZKA

Program partnerski Pani Szyszka®

 • Chcesz zarabiać na każdej transakcji, która wydarzy się dzięki Tobie?
 • Chcesz aktywnie troszczyć się o środowisko naturalne?
 • Ważne jest dla Ciebie naturalne wspieranie zdrowia?
 • Chcesz otaczać się przedmiotami, które posłużą Ci wiele lat?

Jeśli wszystkie odpowiedzi są twierdzące to jesteś dla nas Idealną Partnerką lub Idealnym Partnerem!

Dołączenie do naszego programu jest proste, szybkie i bezpłatne!

Nie wywołuje żadnych zobowiązań - uruchamia tylko nowe możliwości dla Ciebie!

Dołącz teraz i zacznij zarabiać! 

INSTRUKCJA

Jak to działa?

1.
Zarejestruj się

W prosty sposób zarejestruj się i pobierz swój unikalny link polecający lub kod!

2.
Polecaj

Pobrany link lub kod możesz umieścić na swojej stronie, mediach społecznościowych, a także rozesłać znajomym! Używaj go dowolnie, zgodnie z przeznaczeniem.

3.
Zarabiaj

Od każdej transakcji z Twojego polecenia otrzymujesz prowizję, a zgromadzone środki regularnie trafiają na Twoje konto.

ZALETY

Dlaczego warto?

Bezpłatna i prosta rejestracja

Prowizja od każdej sprzedaży

Łatwa wypłata środków

Zarabiasz promując bardzo ekologiczne rozwiązanie wspierające zdrowie

Promujesz unikalne i chronione w kilkudziesięciu krajach polskie rozwiązanie

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czym jest Program Partnerski Pani Szyszka® ?

Program Partnerski Pani Szyszka® to nic innego jak współpraca marketingowa, w ramach której uczestniczka/uczestnik promuje produkty lub usługi Pani Szyszka® i otrzymuje prowizję za skierowanie klientów, którzy dokonają zakupu lub wykonają określoną akcję, np. zarejestrują się na stronie www.

Jak mogę dołączyć do Programu Partnerskiego Pani Szyszka® ?

Do Programu Partnerskiego Pani Szyszka® możesz dołączysz, postępując zgodnie z poniższą instrukcją:

 • Kliknij w [link], który przeniesie Cię do strony zgłoszeniowej Programu Partnerskiego Pani Szyszka®. 
 • Wprowadź swoje dane, takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail i inne wymagane informacje. 
 • Przeczytaj uważnie regulamin serwisu oraz regulamin promocji, aby zapoznać się z zasadami uczestnictwa w programie.
 • Jeśli zgadzasz się z warunkami, zaznacz odpowiednie pola celem ich akceptacji. Prześlij swoje zgłoszenie, klikając odpowiedni przycisk.
 • Po przesłaniu zgłoszenia, administrator programu rozpatrzy Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia akceptacji bądź przekazania dalszych instrukcji. 

Czy są jakieś wymagania, aby zostać Partnerką/Partnerem?

Aby zostać Partnerką/Partnerem, należy spełnić kilka prostych wymagań:

 • Posiadać aktywną stronę, blog lub konto w mediach społecznościowych, prowadzone zgodnie z obowiązującym prawem.
 • Wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie sklepu www.paniszyszka.pl
 • Przeczytać i zaakceptować regulaminy Programu Partnerskiego Pani Szyszka® i platformy
 • Dysponować odpowiednim sprzętem i oprogramowaniem:
  • a. Komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu.
  • b. Dostęp do e-maila.
  • c. Aktualna przeglądarka internetowa (Microsoft Edge, Firefox, Chrome, Opera lub Safari)
  • d. Włączona obsługa plików Cookies oraz Javascript w przeglądarce.
  • e. Program do odczytu plików PDF.
 • Być osobą pełnoletnią, gdyż tylko wtedy możliwe jest rozliczenie prowizji.
 • Pamiętać, że ze względu na branżę, reklama produktów nie może być kierowana do osób poniżej 16. roku życia
Jeśli spełniasz te warunki, możesz dołączyć do Programu Partnerskiego Pani Szyszka® i zacząć zarabiać w systemie prowizyjnym

Ile mogę zarobić jako Partnerka/Partner?

Zarobki zależą od wielu czynników, takich jak prowizja oferowana przez program, efektywność działań marketingowych czy liczba skierowanych klientów.

Jakie produkty są objęte Programem Partnerskim Pani Szyszka®?

Produkty objęte programem zależą od aktualnie trwającej kampanii, którą udostępniamy dla Partnerki/Partnera. W ramach standardowej kampanii, Partnerka/Partner otrzymuje prowizję na poziomie X% od każdego zamówienia brutto po rabacie, pomniejszonego o koszt dostawy
Dodatkowo, oferujemy kod rabatowy, którym mogą się dzielić ze swoimi odbiorcami. Wartość tego rabatu wynosi Y% lub Q zł i zależy od dostępnych w programie kampanii. Należy jednak pamiętać, że nasze kody rabatowe zazwyczaj nie łączą się z innymi promocjami
Aby poznać szczegóły dotyczące aktualnych kampanii i produktów objętych Programie Partnerskim Pani Szyszka®, warto na bieżąco śledzić informacje udostępniane przez organizatora programu.

Jak otrzymam link afiliacyjny?

Aby otrzymać link afiliacyjny, należy pozytywnie przejść proces rejestracji w Programie Partnerskim Pani Szyszka®. Po zakończeniu rejestracji i zaakceptowaniu zgłoszenia, zostanie Ci udostępniony dostęp do panelu programu, który znajduje się na stronie www.login.pragmaticbox.com

Po zalogowaniu do panelu, możesz uzyskać dostęp do wszelkich materiałów, w tym linków afiliacyjnych, statystyk akcji, prowizji oraz innych informacji dotyczących programu. W panelu możesz również skopiować link afiliacyjny i wykorzystać go w swoich działaniach promocyjnych. 

Jak śledzone są moje skierowania?*

*To pytanie dotyczy sposobu, w jaki Program Partnerski Pani Szyszka® śledzi i przypisuje polecenia klientów do konkretnej/konkretnego Partnerki/Partnera. Chodzi o to, jak system rozpoznaje, że dany klient trafił do sklepu dzięki rekomendacji Partnerki/Partnera, co pozwala na naliczenie prowizji.
W odpowiedzi na pytanie, jak śledzone są skierowania, należy wspomnieć, że większość prowizji rozliczana jest za pomocą dedykowanego parametru zawartego w linku afiliacyjnym. Parametr ten umożliwia monitorowanie zachowań użytkowników, które następują po kliknięciu w link, takich jak konwersje, wejścia na stronę itp.
W większości przypadków prowizje są naliczane, jeśli dane zachowanie jest efektem tzw. "last click", czyli ostatniego kliknięcia w link afiliacyjny przed wykonaniem określonej akcji, takiej jak zakup produktu. Dzięki temu system precyzyjnie przypisuje polecenia do odpowiedniej/odpowiedniego Partnerki/Partnera i nalicza należne prowizje.

Kiedy i jak otrzymam wypłatę prowizji?

Aby dostać wypłatę za polecanie, musisz zarobić co najmniej 100 zł. Jeśli uda Ci się to zrobić, zależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną czy firmą, wykonaj potrzebne formalności związane z umową i sprawami księgowymi. Kiedy spełnisz te wymogi, pieniądze trafią na konto podane w umowie. Wypłata będzie zrobiona najpóźniej 45 dni po końcu miesiąca, którego dotyczy, ale zazwyczaj dzieje się to między 20. a 26. dniem kolejnego miesiąca.

Czy istnieje jakiś limit czasowy na naliczanie prowizji?

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Partnerki/Partnerzy mogą zarabiać prowizje w ramach Programu Partnerskiego Pani Szyszka® tak długo, jak tylko spełniają wymagania regulaminu i aktywnie promują produkty objęte programem.

Jakie są najlepsze praktyki promowania Programu Partnerskiego Pani Szyszka®?

Oto kilka wskazówek dotyczących promowania Programu Partnerskiego Pani Szyszka®:
 • Poznaj grupę docelową i dostosuj do niej komunikację.
 • Twórz wartościowe i atrakcyjne treści dla potencjalnych klientów.
 • Zachowaj uczciwość i przejrzystość w informowaniu o współpracy z programem afiliacyjnym.
 • Wykorzystuj różne kanały promocyjne, takie jak media społecznościowe, blogi czy e-mail marketing.
 • Monitoruj efektywność działań marketingowych i optymalizuj strategię.

Czy istnieją jakieś ograniczenia dotyczące promowania programu?

Ograniczenia wynikają z przestrzegania przepisów prawa oraz zapisów regulaminu Programu Partnerskiego Pani Szyszka® (program afiliacyjny). Partnerka/Partner powinna/powinien zapoznać się z regulaminem, aby upewnić się, że praktykowane działania promocyjne są zgodne z wymogami prawnymi oraz zasadami programu.

Jak mogę sprawdzić swoje zarobki i statystyki?

Aby sprawdzić swoje zarobki i statystyki, należy zalogować się do panelu, który jest dostępny pod adresem www.login.pragmaticbox.com. Wszystkie statystyki są dostępne dla osób, które przeszły poprawnie proces rejestracji i zostały zaakceptowane jako uczestnicy programu afiliacyjnego czyli Programu Partnerskiego Pani Szyszka®.

Czy muszę samodzielnie rozliczać się z podatku od moich zarobków z Programu Partnerskiego Pani Szyszka®?

W przypadku osób fizycznych, prowizja wypłacana jest na podstawie umowy o dzieło, z uwzględnieniem pomniejszenia o odpowiedni podatek. Natomiast jeśli chodzi o osoby prawne lub jednoosobowe działalności gospodarcze, będą one wystawiać fakturę VAT, na której kwota prowizji będzie widnieć jako kwota brutto. W obu przypadkach Partnerka/Partner jest odpowiedzialny za właściwe rozliczenie się z urzędem skarbowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Czy mogę uczestniczyć w więcej niż jednym Programie Partnerskim jednocześnie?

Tak, możesz uczestniczyć w wielu programach afiliacyjnych równocześnie, o ile nie ma w ich regulaminach zapisów zabraniających takiego działania. Ważne jest jednak, aby nie angażować się w zbyt wiele programów na raz, gdyż może to wpłynąć na efektywność promocji.

Czy mogę zrezygnować z Programu Partnerskiego Pani Szyszka® w dowolnym momencie?

Tak, Partnerka/Partner ma możliwość zrezygnowania z Programu Partnerskiego Pani Szyszka® w dowolnym momencie, bez konieczności podawania przyczyny. W celu rozpoczęcia procesu rezygnacji skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@paniszyszka.pl

Następnie dokonamy analizy panelu statystyk Partnerki/Partnera, omówimy wszelkie kwestie finansowe oraz przeprowadzimy proces zamknięcia konta.

Co się stanie, kiedy moje konto zostanie zamknięte lub zawieszone?

Jeśli konto w Programie PArtnerskim Pani Szyszka® zostanie zamknięte lub zawieszone, zazwyczaj Partnerka/Partner traci możliwość zarabiania prowizji w ramach programu. W takim przypadku należy sprawdzić przyczyny zamknięcia lub zawieszenia konta oraz ewentualne zasady dotyczące odwoływania się od takiej decyzji. Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail kontakt@paniszyszka.pl

Najczęstsze przyczyny zamknięcia lub zawieszenia konta obejmują:

 • Naruszenie zasad programu afiliacyjnego (Programu Partnerskiego Pani Szyszka®): Nieprzestrzeganie wytycznych, regulaminu lub Polityki firmy może prowadzić do zamknięcia konta.
 • Fałszywe lub oszukańcze działania: Takie praktyki jak generowanie fałszywego ruchu, spamowanie czy manipulowanie wynikami prowizji są niedozwolone i mogą prowadzić do zawieszenia lub nawet usunięcia konta!
 • Nieodpowiednie treści: promowanie programu w kontekście treści o charakterze obraźliwym, dyskryminującym, nielegalnym lub niezgodnym z zasadami programu może skutkować zamknięciem konta.
 • Niewłaściwe użycie znaków towarowych i materiałów marketingowych: naruszenie praw autorskich, wykorzystywanie logo firmy w niezgodny z regulaminem sposób czy fałszowanie materiałów marketingowych może prowadzić do zawieszenia konta.
 • Brak aktywności: w niektórych programach afiliacyjnych, długotrwała nieaktywność może być przyczyną zamknięcia konta Partnerki/Partnera.
Wskazówka! Warto zawsze dokładnie zapoznać się z regulaminem Programu Partnerskiego Pani Szyszka® (programu afiliacyjnego) i przestrzegać jego zasad, aby uniknąć potencjalnych problemów związanych z zawieszeniem lub zamknięciem konta.

Czy mogę polecać Program Partnerski Pani Szyszka® innym?

Tak, możesz polecać Program Partnerski Pani Szyszka® innym.

Czy mogę używać logo firmy w swoich materiałach promocyjnych?

Zazwyczaj logo firmy można używać w materiałach promocyjnych związanych z programem afiliacyjnym, o ile jest to zgodne z wytycznymi dotyczącymi używania znaków towarowych i materiałów graficznych. Należy jednak sprawdzić zapisy kampanii lub zlecenia oraz ewentualne wytyczne dotyczące używania logo firmy, aby uniknąć naruszenia praw autorskich czy zasad programu.

Gdzie mogę szukać pomocy i wsparcia, jeśli mam pytania dotyczące Programu Partnerskiego Pani Szyszka® ?

W przypadku pytań dotyczących Programu Partnerskiego Pani Szyszka® , warto skontaktować bezpośrednio z producentem. Adres e-mail: kontakt@paniszyszka.pl

0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
   Oblicz koszty wysyłki
   Apply Coupon